středa 12. prosince 2012

Litry čaje a čas na četbu tlustých knih. (Tahle je výborná.)
Litres of tea and time to read thick books. (This one is great.)13 komentářů:

 1. Pondělíčko, na tu se chystám! Zatím ji četla máma a strašně se jí líbila. Pak jsem ji musela vrátit do knihovny, protože už na ni čekaly kolegyně. Ale připomněla jsi mi, že si ji musím rezervovat:)

  OdpovědětVymazat
 2. Odpovědi
  1. Dášo, hrnek je odsud: http://www.fler.cz/mackana-keramika
   Knížku se chystá Ježíšek nadělit pod stromeček - ale teď ji tedy ještě stihne přečíst, než ji nadělí (nevím, jestli se to smí, ale nemohla jsem odolat...).

   Vymazat
  2. :) Tyhle hrnky už dlouho okukuju, pořád ještě čekám na ten ,,svůj":)

   Vymazat
  3. už i já jsem si ulovila svůj, s medvědem :) ale jeleni jsou asi ještě lepšejší .)

   Vymazat
 3. Pondělí,
  a líbilo by se to i mému muži? Furt pro něj nemám pro stromek žádné čtivo ... :o(.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Roso, možná, že kdybych znala Tvého muže, dokázala bych to odhadnout... :o)) Je to čtivé, příběh je košatý a zajímavý, hlavní hrdina je náctiletý chlapec (takový poměrně intelektuálně založený), ale skoro všichni ostatní hrdinové jsou zralí muži, osudem zkoušení (i když pár žen se tam taky najde), je v tom trocha filozofie, politiky, historie, přátelství... Mému muži to doporučím :-)

   Vymazat
  2. No, tak to je úúúúúúúplně pro něj. Díky ti.
   A co, prosím tě, kupuješ tchánovi, že jsem tak voprsklá ... :o).

   Vymazat
  3. :-) Nevím, jestli Ti to k něčemu bude... :-) On je skaut. I teď v zimě jezdí o víkendu spát pod širák. Ježíšek mu přinese předplatné časopisu Lidé a země - to se už dvakrát po sobě osvědčilo. A asi něco pro zahřátí, do té zimy, ovocnou pálenku má rád... A knihu taky - jen teď nevím jakou, protože ji vybíral můj muž - my to máme takhle rozdělené, každý známe ty své rodiče líp. :-)
   Můj tatínek dostane tohle tričko: http://www.fler.cz/zbozi/loading-weekend-pro-pany-645927 - říkala jsem si (tedy Ježíšek si říkal), že by mu mohlo pomoct trochu zvolnit... A knihy čte v podstatě už jen odborné, většinou o vesmíru, o fyzice a tak...
   Roso, a o co sis Ježíškovi napsala ty, že jsem tak voprsklá...? :o)

   Vymazat
  4. To tričko je boží!!! Právě objednáno.
   Já si v uctivém předklonu poprosila o šicí stroj, A. Šimotovou (podle tebe), http://www.fler.cz/zbozi/privesek-ze-stribra-a-epoxidu-1puntikovy-modry-1967067, http://www.fler.cz/zbozi/nahrdelnik-se-srdicky-3090081 a http://loccitane.cz/krem-na-ruce,15,2,14591,252131.htm

   ... :o)

   Vymazat
  5. Hmmm, dobrý výběr. To bude pro Ježíška radost :-)

   Vymazat
 4. Ahoj Pondělí, zatoulala jsem se k tobě a je mi tu dobře:-) Díky za knižní tip...

  OdpovědětVymazat