čtvrtek 18. února 2016

Námořník a pes, pes a námořník

Tihle dva si mě okamžitě získali...     Je to knížka pro děti a je to knížka pro dospělé (no dobře, možná pro trochu dětinské dospělé, ale co už, na co bych si tu hrála...). Teď ji čtu já a pak ji možná půjčím dětem. :-)
Pejska Pekku chci doopravdy!


     Jockum Nordström: Námořník a Pekka. Baobab. 2015.
     Za tip děkuju vánočnímu pokoji tety Ituky. 

10 komentářů:

 1. A to si ještě najdi, jaký je Jockum Štramák a budeš jako já chtít mít doma nejen Pekku, ale i Jockuma :-) Já ho miluju: https://www.youtube.com/watch?v=nXwx6G_QUW0

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nerozumím ani slovo z toho, co říká, ale - já ho nechci mít doma, já chci, aby on měl u sebe doma mě! :-) A to už jsem si myslela na Isidra...

   Vymazat
  2. Ani já nerozumím, ale v jeho případě je mi to fuk. Tak se jedna nastěhujem k Jockumovi a druhá k Isidrovi a po půlroce si to vyměníme.

   Vymazat
  3. Domluveno, ujednáno! Která komu napíšeme první? Nebo rovnou jedem?

   Vymazat
 2. Já k vám pak přijedu na návštěvu, jo?? Námořníka a Pekku nám tu v knihovně nabízel náš dealer (knižní) a já ho okamžitě koupila. Kolegyně ho do dětskýho odd. odmítla koupit, že prej je moc multikulti. Achjo..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ??? Co to je za kritérium - "moc multikulti"?

   Vymazat
  2. No jo,a pak ještě ,,divný obrázky". Jakmile řekne o nějaký knížce, že je multikulti a s divnýma obrázkama, vím, že je to knížka přesně pro mě..;).

   Vymazat
  3. Divný obrázky jsou nejlepší! ;-)

   Vymazat
 3. I didn´t know Jockum Nordström before. What a treasure of discovery!Thank you again :-). Taija

  OdpovědětVymazat