čtvrtek 1. prosince 2016

Klid a mír...

po celý advent.
Přeju vám i nám...


     Andělé vytrhaní z papíru od Ilony Deýlové.    
     Polštář dešťový a kruhový od hacuboku, malé šedé polštářky od Andrey Tachezy.
     Plakát V dešti od Lindy Retterové.
   
     Obdivuju všechny ty krásné doma vyrobené adventní kalendáře. Fakt. Mařenka s Františkou mají obyčejný čokoládkový. Prostě jsem to nezvládla (a holky jsou teda s čokoládkovým naprosto spokojené). Píšu to jen proto, že to třeba přispěje ke klidu a míru těm z vás, kdo to taky prostě nezvládáte... ;-)

9 komentářů:

 1. My máme kalendáře Lego Star Wars a Lego City,

  ten druhý mi ale paní prodavačka prodala jako cituji: "Lego city" ..., tedy taky přeju klidný a CITLIVÝ advent. A pusu.

  OdpovědětVymazat
 2. My mame sice doma sity, ale uz sesty rok stejny. letos jsem opet nasla jen jednu tycku ze dvou. muz pribil hrebik a ja nesmim zapominat plnit kapsicky.

  OdpovědětVymazat
 3. Dlouhodobý pobyt v ženském kolektivu mě "zocelil",ale jsem taky jenom člověk...
  Člověk,co si váží hlavně klidu a míru.A proto mám ráda tenhle tvůj malý svět,právě pro ten pocit klidu...♥

  OdpovědětVymazat
 4. Tez jedem v pikocokoladickach, ja je jako decko milovala a kohoutata to maji stejne. Hezky advent, Klaro, cele rodine. J.

  OdpovědětVymazat
 5. Čokoládky jsou klasika. Vzpomínám na ně dodneška. Letos jsem dětem stihla něco napytlíčkovat, ale loni byl taky kalendář čokoládkový. A já nevím, přijde mi, že možná z těch čokolád byly nadšení víc. :-) Míň je víc. Jen toho klidu ať je hodně. :-) Mějte se krásně. U vás je krásně.

  OdpovědětVymazat
 6. Těm se u vás krásně bydlí. A díky za připomenutí, není kam spěchat a zdobit jde i neumytá okna.

  OdpovědětVymazat
 7. Klári, to je jen ten převizualizovaný svět. To není o neschopnosti.Se docela divím, že tě ještě zaskakují tyto věci. A nakonec, advent o tom tedy není. Klári, klid a mír i vám ♥♥

  OdpovědětVymazat
 8. Hele každý obdivuje něco. Nebo má mindráky z něčeho jineho.ja obdivuju zas tvy čistý a krasny polštáře a sedátka a obrazy. Jinak z kalendáře z cesty domu jsme nadseni a je jednodušší než čokoládový. Prostě co je zrovna po ruce to se tam frkne. Dnes lipo. Zitra buráky. Svuj starej co jsem šila,na něj se mi už nechce divat. I když byl šitý s laskou.ale zrovna ted jsme si s mužem říkali jak je strasne dulezity nyt spolu,jen tak,v klidu,lasce a míru. S dětma a i když usnou:). Taky vam přeji lásku a pokoj!a třeba se někdy konecne jen tak potkame!

  OdpovědětVymazat
 9. Děkuju vám všem za milé vzkazy. Však já si z toho hlavu nedělám, že nestíhám všechno. To podstatné stíhám... :-)

  OdpovědětVymazat